2019 KULÜPLER VE TOPLULUKLAR FAALİYETLER
- 1002 Şiir ve Masal Kulübü
- 21 Şubat Canan Tan Söyleşisi ve İmza Günü
- 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
- 4 Nisan 1002. Gece
- 11 Nisan Azra Kohen Söyleşisi ve İmza Günü
- Alternatif Enerjili Sistemler Kulübü (AESK)
- 4 Mayıs Genel Kurul
- 14-19 Eylül TÜBİTAK Elektrikli Araç Yarışması
- 5 Ekim Tanışma Toplantısı
- Astronomi Kulübü
- 18 Mart Yıldız Geceleri
- 21 Mart Astrofizik Semineri
- 1-5 Nisan Yıldızlı Geceler
- 12-15 Nisan Astrofotoğrafçılık ve Gözlem Gecesi
- 25 Nisan Gözlem Gecesi
- 30 Mayıs Gözlem Gecesi
- 16 Temmuz Yıldızlı Geceler
- 11 Kasım Merkür Gözlemi
- BEST Kulübü (Board of European Students of Technology)
- 12 Ocak Eğitim Etkinliği
- 9-10 Şubat Mild Local Group Assembly
- 4 Mart - 30 Nİsan HBEC
- 9 Mart PR Marketing-FR Introductory Eğitimi
- 5-9 Mart BSE Development SIM
- 12-20 Mart EBEC
- 22-24 Mart EBEC
- 12-14 Mart Motivational Weekend
- 12-14 Nisan Motivational Weekend
- 11 Haziran Short Intense Meeting
- 16-24 Haziran BEST Course
- 16-24 Haziran They C me programin they lovin
- 25-27 Ekim Motivasyon Eğitim Haftasonu
- 23-24 Kasım BEST İstanbul Yıldız Eğitim Haftasonu
- 20-21 Aralık Şirket Eğitimi
- 29 Aralık - 3 Ocak 2020 Avrupa Mühendislik Öğrencileri Kültürel Değişim Etkinliği
- Bilim Kurgu ve Fantastik Kulübü (BKFK)
- 16-17 Mart YILDIZCON
- 3-5 Nisan Pac-Man ve Kutu Oyunları
- 13 Nisan FRP 201
- 3 Ekim Kutu Oyunu Festivali
- 21 Kasım Boardgame Akşamı
- Bilim ve Matematik Kulübü
- 14 Mart Pi Günü
- 21 Mart Belgesel Gösterimi
Bilim ve Matematik Kulübüne Bağlı Topluluklar:
- Bilim Ofisi Topluluğu
- 20 Aralık Bilim Günleri Ders 1
- Bisiklet Kulübü
- 9 Mart Heybeliada Turu
- 23 Kasım Belgrad Ormanı Turu
- Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü (BİYOGEN)
- 8 Mart TUBİTAK MAM Teknik Gezisi
- 20 Mart 5. Genetik Günleri
- 21 Mart Mikroamfi Sunumu
- 25 Mart YTÜ Merkez Laboratuvarı Teknik Gezisi
- 29 Eylül Tanışma Kahvaltısı
- 2 Ekim Tanışma Toplantısı
- 18 Ekim Biyoteknoloji V3
- 26 Kasım DNA Lab. Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi Gezisi
- 5 Aralık Yeditepe Genetik ve Miyomühendislik Laboratuvarları Gezisi
- Çevre Kulübü (YTÜÇEV)
- 15-16 Mart ULUÇEK’19
- 25 Mart Yeşil Sektör Konferansı
- 24-25 Nisan Çevre Şenliği
- 27-28 Nisan Young Summit’19
- 23 Kasım Şinasi Yelkenci ile Kumsalda Çöp Toplama
- 5 Aralık Kompost Atölyesi
- Çocuk ve Eğitim Kulübü (ÇEK)
- 3-10 Şubat Güler Yüzler Sosyal Sorumluluk Projesi
- 21 Mart-16 Mayıs Adalet Anaokulu Ziyaretleri
- 18-24 Nisan Umut Işığı
- 4 Mayıs Yıldızlılar Buluşuyor
- 22 Ekim - 30 Haziran 2020 İşaret Dili Eğitimi
- 15 Kasım29 Mayıs 2020 Zihinsel Engelliler Derneği Ziyareti
- Dağcılık Kulübü
- 18 Şubat - 30 Mayıs Teorik Ders
- 21 Şubat Reel Rock’13 Film Gösterimi
- 12 Mart-1 Mayıs Teorik Ders
- 30 Mart İp İnişi Pratik Faaliyeti
- 8 Mayıs Dağcılık Etiği
- 28 Haziran - 6 Temmuz Trans Aladağlar Faaliyeti
- 23 Eylül Teorik Bilgiler Değerlendirme Sınavı
- 8 Ekim Tanışma Toplantısı
- 9 Ekim Tanışma Kahvaltısı
- 31 Ekim-2 Şubat 2020 Teorik Ders
- 20 Aralık Teorik Ders
- Dijital Oyun Geliştirme ve Dijital Oyunculuk Kulübü (DOGDOK)
- 28 Şubat - 28 Mayıs Unity Eğitimi
- 30 Mart Java, Android Eğitimi
- 24 Nisan Peak Games Teknik Gezisi
- 25 Nisan Digital Gaming Day
- 2 Ekim - 30 Aralık Unity Oyun Geliştirme Eğitimi
- 3 Ekim 3D Modelleme Eğitimi
- 15 Kaım NetMarble Teknik Gezisi
- 3 Aralık sahibinden.com Teknik Gezisi
- Dil Atölyesi Kulübü
- 20 Şubat-1 Haziran Metoloji ve TÜBİTAK Projeleri Eğitimi
- 14 Mart-6 Haziran İşaret Dili Eğitimi
- 14-15 Mayıs Kültür Günleri
- Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Kulübü (EBİLTEK)
- 9-15 Aralık Kodlama Saati
- 20 Aralık Lego Teknik Gezi
- Ekonomi Kulübü
- 21 Şubat Yeni Nesil Okul Gezisi
- 27 Şubat 2019 Yılında Ekonomide Beklentiler Konferansı
- 4 Mart Ekonomik Filmler
- 6 Mart Proje Hazırlama Eğitimi
- 12 Mart Mezunlar Kampüste
- 26 Mart Brexit Gündemi
- 7 Mayıs Uluslararası Ticaret Çatışmaları
- 14 Mayıs Uluslararası Ticaret Çatışması
- 18 Eylül - 30 Haziran 2020 Yıldız Dönüşüyor
- 17 Ekim Workshop
- 18 Kasım Akıllı Algoritmalar
- 21-28 Kasım Borsada İşlem Nasıl Yapılır
- 10 Aralık Mezunlar Kampüste
- 12 Aralık PWC Ofis Gezisi
- Elektrik Tesisleri Kulübü
- 25 Şubat-10 Haziran Python Eğitimi
- 7 Mart TEİAŞ 1. Bölge Müdürlüğü Teknik Gezisi
- ElliyeYetmiş Kulübü
- 2 Mayıs Mimarlar Ne Der?
- Farkındalık ve Ombudsmanlık Kulübü
- Fizik Kulübü
- 7 Mart Tanışma Toplantısı
- 28 Mart Tartışma Günü
- 15 Nisan TÜBİTAK MAM Gezisi
- 2 - 3 Mayıs Fizik Günleri
- Fotoğraf Kulübü (FOK)
- 20 Mart Stüdyo Eğitimi
- 17 Nisan Stüdyo Eğitimi
- 30 Eylül Tanışma Toplantısı
- 17-31 Ekim Temel Fotoğraf Eğitimi
- 25 Kasım-4 Aralık İğneada Kamera Atölyesi
- 14 Aralık Sergi Gezmesi
- 20 Aralık Fotoğraf Konuşması
- Gemi ve Denizcilik Kulübü (GEMDEK)
- 2 Ekim Sedef Tersanesi Teknik Gezi
- 9 Ekim Denizin Yıldızları
- 24 Ekim İstanbul Tersanesi Teknik Gezi
- 11 Aralık Tersan Teknik Gezisi
- Genç Kariyer ve Gelişim Kulübü
- THY Mental Talks Take Off
- 9-10 Kasım Anıtkabir Ziyareti
- Gezi ve Kampçılık Kulübü (GEKA)
- 21 Şubat 3. Yaş Günü Etkinliği
- 24 Şubat Kahvaltı
- 9-10 Mart Doğa Ana Kampı
- 13 Mart Çağla Pektaş İle Söyleşi
- 16-17 Mart Hacıllı Kampı
- 27-28 Mart GÖÇEBE
- 19-22 Nisan Kırklareli Hacıköy Kampı
- 10-11 Mayıs Davutpaşa Kampı
- 4-5 Ekim Camping101
- 16-17 Ekim Unitra
- 23 Ekim Otostop Eğitimi
- 26-29 Ekim Geleneksel İğneada Kampı
- 17 Kasım Anadolu Kavağı Gezisi
- 23-24 Kasım Karacabey Kampı
- Girişimcilik Kulübü -30
- 7 Mart Şirket Kurma Eğitimi
- 17 Nisan Çuvalladık
- 18 Nisan StartUp MockUp Ön Elemeleri
- 22 Nisan Girişimciliğin Geleceğe Zirvesi
- 26 Nisan Start Up Watch Up
- 7 Ekim Yemeksepeti Gezisi
- 10 Ekim Girişimcilik101 Eğitimi
- 10 Ekim Girişimciler İçin Finansal Okur-Yazarlık Eğitimi
- 21 Ekim WordPress Eğitimi
- 22 Ekim Teknopark Teknik Gezisi
- 23 Ekim Photoshop Eğitimi
- 10 Kasım Dolmabahçe Ziyareti
- 12 Kasım Doğuşcan Oto ile TeaTalk
- 13 Kasım Photoshop Eğitimi
- 19 Kasım Storytelling Eğitimi
- 20 Kasım Photoshop Eğitimi
- 26 Kasım Global Girişimcilik Günü
- 27 Kasım Photoshop Eğitimi
- 14-15 Aralık Sosyal Girişimcilik Ideathon’u
- 18 Aralık Photoshop Eğitim
Girişimcilik Kulübüne bağlı topluluklar:
- Kreatifbiri Topluluğu
- 22 Nisan CreativEvolution #1
- Gelişim ve İnovasyon topluluğu
- 27 Mart Bağzıları Müzik Grubu Söyleşisi
- 25 Nisan İş Batırma Hikayeleri
- 4 Mayıs Haber Türk Kanalı’nda Söyleşi
- 26 Eylül Tanışma Toplantısı
- 1-3 Ekim Gelişim Günleri
- 7-11 Ekim Temiz Yürüyüş
- 15-17 Ekim İnovasyon Günleri
- 29 Ekim Bayram Havası
- 30 Ekim HaberTürk Bayram Havası Söyleşisi
- Gıda ve Sağlıklı Beslenme Kulübü
- 20 Şubat Coco Cola Fabrikası Teknik Gezisi
- 12 Mart Girişimcilik Söyleşileri
- 16 Mayıs Pakmaya Teknik Gezi
- 30 Eylül Efes Teknik Gezisi
- 16 Ekim Dünya Gıda Günü Konferansı
- 22 Ekim Mesleğimizi Tanıyoruz Konferansı
- 23 Ekim Yayla Bakliyat Ürün Dağıtımı
- 24 Ekim Kariyer Söyleşileri 1
- 4 Kasım Lezzetin Duyusal Keşfi
- 22 Kasım İstanbul Halk Ekmek Gezisi
- Hayvan Hakları Kulübü (HAYHAK)
- 21 Şubat Encander Gezisi
- 21 Şubat - 24 Mayıs Yıldız Dönüşüyor
- 22 Mart Veganizm Hayvan Özgürlüğü
- 28 Mart Hayvan Özgürlüğüne Giriş-Veganizm
- 24 Nisan Umut Ödülleri Töreni
- 4 Mayıs Fobi Pikniği
- 12 Ekim Tanışma Kahvaltısı
- 31 Ekim Yedikule Hayvan Barınağı Ziyareti
- 18 Kasım Barınak Ziyareti
- 26 Kasım Köpek Film Gösterimi
- 26 Kasım Yıldız Dönüşüyor
- 21 Aralık Geleneksel Karaoke
- IEEE Kulübü
- 16 Mart YTU Code
- 23 Mart YTU Code
- 30 Mart CS Code Eğitimi
- 18 Nisan Yıldızlı Projeler Yarışması Finali
- 22-26 Nisan CAS Komite Çalışması
- 20 Nisan Ytü Code Programlamaya Giriş
- 26 Nisan Dünya Pilotlar Günü Kutlaması/Gökyüzü Efsaneleri
- 16-17 Haziran Tecrübe Aktarım Kampı
- 18-29 Haziran MateRov 2019
- 15 Kasım Game Night
- 21 Kasım Mobil Uygulama Eğitimi
- 21 Kasım Tübitak Bilgem Gezi
- 23-24 Kasım Proglamlamaya Giriş Eğitimi-Java
- 16 Aralık İş Mülakatı Eğitimi
- 17 Aralık Renault Söyleşisi
- İşletme Kulübü
- 7 Ocak Mavi Kapak Toplama Kutusu
- 25 Şubat Cem Yılmaz Söyleşisi
- 28 Şubat - 3 Mart Antalya Köy Okulu Ziyareti
- 13-14 Mart Digital Z
- 20-28 Mart Kariyer Panayırı
- 27 Mart Bağzıları Müzik Grubu Söyleşisi
- 1 Nisan Ürün Festivali
- 18-19 Nisan NostaljİK
- 21-23 Nisan 23 Nisan Köy Okulları Projesi
- 25 Nisan İş Batırma Hikayeleri
- 4-5 Mayıs Kriz Yönetimi Zirvesi
- 8-9 Mayıs Ayaküstü Kariyer
- 21 Mayıs Ortabahçe Açık Hava Sineması
- 30 Eylül ChillFest
- 7 Ekim Knorr Ürün Dağıtımı
- 10 Ekim Ece Seçkin Söyleşisi
- 11 Ekim Geleneksel Tanışma Etkinliği
- 18 Ekim iyzico Gezisi
- 21 Ekim - 1 Mart 2020 İşaret Dili Eğitimi
- 23 Ekim Doğuş Yayın Grubu Gezisi
- 30 Ekim - 1 Kasım Just in Case
- 18-22 Kasım CV’ni Güncelle
- 19 Kasım Kubilay Aka Söyleşisi
- 21 Kasım İrem Sak Söyleşisi
- 22 Kasım BSH Gezisi
- 17 Aralık Biz Bize Söyleşiler
- 18 Aralık PWC Gezisi
- 20 Aralık Photoshop Eğitimi
- 27 Aralık Neutrogena Grafik Tasarım Eğitimi
İşletme Kulübüne bağlı topluluklar:
- Radyo Yıldız
- Jeoenformatik Kulübü
- 1 Kasım Openstreet map Çalışmaları
- Kalite ve Verimlilik Kulübü (KVK)
- 5-6 Şubat 14. International Supply Camp
- 2 Mart Exchange with Delft Munich
- 10 Mart KVK Akademi Hikayeleştirme Eğitimi
- 14-15 Mart 21. Ulusal Kalite Günleri
- 15-16 Nisan Stars Up’19
- 18 Nisan KVK Akademi Koçluk Prensipli Liderlik ve Kişisel Marka Atölyesi
- 24 Nisan Vaka Analizi Eğitimi
- 2 - 3 Mayıs StarsUp
- 11-12-13 Ekim Leaders Workshop
- 20 Kasım İnsan Kaynakları Zirvesi
- 22 Kasım Kariyer Tüyoları Eğitimi
- 27-29 Kasım ESTIEM Exchange
- 7-8 Aralık EMT Mini Genel Kurulu
- 11 Aralık Future Booster
- 14 Aralık TIMES Local Qualification
- 21 Aralık EMT Vaka Analiz Yarışması Yerel Elemesi
- Kızılay Kulübü
- Kimya Teknolojileri Kulübü (KİMTEK)
- 18 Şubat Teatalk
- 19 Şubat Tüpraş Teknik Gezisi
- 28 Şubat Hayat Kimya Teknik Gezisi
- 6 Mart Kordsa Teknik Gezisi
- 14 Mart KİMSEK’19
- 19 Mart Teatalk
- 19 Mart Abdiİbrahim Bio Teknik Gezi
- 25 Mart İTÜ MOBGAM Teknik Gezisi
- 22 Nisan TeaTalk 5
- 25 Nisan Bilim Şenliği
- 28 Eylül Tanışma Kahvaltısı
- 11 Ekim Bilim İçin Destek
- 16 Ekim TATBAK Teknik Gezi
- 18 Ekim TeaTalk
- 13 Kasım PharmaVision Teknik Gezisi
- 20 Kasım Ülker Teknik Gezisi
- 26 Kasım SORA Kozmetik Teknik Gezi
- 29 Kasım Biyobilim
- 4 Aralık Nobel İlaç Teknik Gezisi
- 5 Aralık P&G Teknik Gezisi
- 13 Aralık SELUZ Teknik Gezisi
- 16 Aralık TeaTalk
- 17 Aralık Nobel İlaç Teknik Gezisi
Kimya Teknolojileri Kulübüne bağlı Topluluklar;
a. Laboratuvar ve Araştırma Topluluğu
● 19 Mart Abdiibrahim Teknik Gezisi
- Makine Teknolojileri Kulübü (MAKTEK)
● 5-7 Mart BEMdays
● 13 Mart World Cities Congress 2019
● 14-17 Mart WIN Eurasia Fuari
● 6 Mayıs Feu Türkiye Techdays
● 14 Mayıs Yıldızdan Teknolojinin Merkezi Dublin’e
● 2 Temmuz Ytü Racing YTR-06 Lansman
● 23 Ekim Bosch Maktek Kalibrasyon Eğitimi
● 25 Ekim Ecodation Workshop
● 21 Kasım Makinelerin Çalışma Prensibi
Makine Teknolojileri Kulübüne bağlı topluluklar:
- DBF (Design Build Fly Competition) Takımı
- MAKTEK Yapay Zeka Topluluğu
- YTU Racing takımı
- Yıldız Roket Ekibi
- Solar Decathlon takımı
- Maker Grubu
- Malzeme Bilimleri Kulübü
- 10-13 Ocak Kurtalan Ekspres Sosyal Sorumluluk Projesi
- 27 Şubat Daikin Teknik Gezisi
- 4-5 Mart Malzeme Günleri’19
- 6 Mart Dowaksa Teknik Gezisi
- 19 Mart Şenmak Teknik Gezisi
- 19 Mart Neutec İlaç Teknik Gezisi
- 11 Nisan Anadolu Döküm Teknik Gezisi
- 15 Nisan BioSem
- 17 Nisan Kardemir Teknik Gezisi
- 25 Nisan Basketbol Turnuvası
- 30 Nisan-3 Mayıs IDEF-Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı
- 14 Mayıs Kimpur Teknik Gezisi
- 26 Eylül Asil Çelik Teknik Gezisi
- 17 Ekim Gripin Teknik Gezisi
- 31 Ekim Zwick Rozell Teknik Gezisi
- 12 Kasım Aselsan Teknik Gezisi
- 14 Kasım Lincoln Teknik Gezisi
- 19 Kasım Çelikel Alüminyum Teknik Gezisi
- 21 Kasım ChemSem
- 29 Kasım Toyota Teknik Gezisi
- 4-7 Aralık PlastEurasia’19 Fuarı
- Materyal Tasarım Kulübü
- 27 Nisan İlkokul öğrencileriyle Eğitim Materyal Tasarlama Eğitimi
- 25 Nisan Alan Eğitiminde 6. Materyal Tasarım Yarışması Sergisi
- 25-27 Nisan Uluslarası Alan Eğitiminde Materyal Sempozyumu
- 12 Aralık Çamurda Hayat Vardır-Mimarlıkta Saha İmalatları
- MİNT (Multidisipliner İnovasyon Teknolojileri) Kulübü
- 18 Mart-19 Nisan Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi
- 29 Nisan - 10 Mayıs siber Güvenliğe Giriş Eğitimi
- 24 Ekim Yapay Zeka Ve Veri Bilimi Zirvesi
- 26-27 Ekim Mobil Güvenlik Eğitimi
- 26 Ekim R ile Veri Bilimine Giriş
- 16 Kasım-8 Aralık Linux ile Phyton Dili ve Edebiyatı
- 23-24 Kasım uiPath Eğitimi
- 11-12 Aralık Design Thinking
- Model Uçak Tasarım ve Eğitimi Kulübü
- 8 Kasım-8 Aralık ATA Model Uçak Eğitimi
- 13 Aralık ATA Model Uçak Eğitimi
- Motosiklet Kulübü
- 24 Mart Enduro Arazi Sürüş Eğitimi
- 20 Nisan Honda Teorik Eğitimi
- 30 Nisan Motorcu Muhabbeti Söyleşi
- 30 Eylül Asil ÖZBAY Söyleşisi
- 14 Ekim Ekipman Ve Teorik Motosiklet Eğitimi
- Münazara Kulübü
- Müzik Kulübü
- 18-20 Mart Yıldızlar Yarışıyor
- 18 Kasım Akustik Konserler
- 24 Aralık Aliyor Kınık Bateri Workshop
Müzik Kulübüne bağlı topluluklar:
- Pi topluluğu
- Okçuluk Kulübü
- 26 Şubat-16 Mayıs Okçuluk Eğitimi
- 10 Mart Okçuluk Şenliği
- 17 Mart 2. Uluslararası Çanakkale Destanı Kupası
- 19 Mart Ok Talimi
- 25 Mart Türk Şöleni
- 4 - 7 Nisan Kahraman Bagatır İlkbahar Okları Türkiye Kupası
- 11 Mayıs Üniversiteler Arası Okçuluk Yarışması
- 14 Mayıs 3. Ruz-i Hızır Kupası Üniversiteler Arası Türk Okçuluğu Müsabakası
- 17-21 Mayıs 2019 Gençlik Kupası Okçuluk Yarışması
- 17 Mayıs-5 Haziran Tirkeş Yapımı
- 16 Mayıs-4 Haziran Geleneksel Ok Yapımı
- Plastik Sanatlar Kulübü (PSK)
- 7 Mayıs Sağlık Ve Kültür Gezileri
- Proje Geliştirme ve Teknikleri Kulübü
- 11 Nisan-30 Mayıs Akıllı Yol Projesi
- 22 Nisan Çevreci Tasarımlar Yarışması
- 25 Nisan DIYCO Ahşap Kule Vinç Yarışması
- 15 Kasım CV Hazırlama Teknikleri - ÖRKAM İşbirliğiyle
- 18 Kasım CV Yazma ve Hazırlama Eğitimi
- 22 Kasım İşe Alım Simülasyonu
- Psikolojik Danışmanlık Kulübü (PDK)
- 27 Şubat Psikoloji Sohbetleri: Aşk
- 6 Mart - 8 Mayıs Film Analizi
- 14 Mart Psikoloji Üzerine Okumalar
- 19 Nisan Atölye Günü
- 26 Nisan Yarının Psikolojisi
- 31 Ekim Firm Analizi
- 26 Kasım Psikoloji Sohbetleri
- 6 Aralık 3. Kariyer Günü
- Quidditch Kulübü
- 16 Şubat Lynx-Crows Maçı
- 23-24 Şubat Antrenman
- 2 Mart-27 Haziran Dönemlik Maçlar
- Robotik ve Otomasyon Kulübü (ROK)
- 1-5 Nisan NodeJS Eğitimi ve Uygulamaları
- 19-20 Kasım Phyton ve Photoshop CC Eğitimi
- 26-27 Kasım Photoshop CC ve Phyton Eğitimi
- Rüzgâr Enerjisi Kulübü (REK)
- 12-13 Mart Rüzgar Günleri
- 23 Kasım Kardeşler Makine Teknik Gezi
- Satranç Kulübü
- 17-22 Mart Türkiye Üniversiteler Şampiyonası
- 18 Kasım Satranç Turnuvası
- SKYLAB Kulübü
- 26 Şubat-19 Mart Oyun Programlamaya Giriş Eğitimi
- 28 Şubat Code Master Hackathon
- 1 Mart Javascript ile Web Programlamaya Giriş Eğitimi
- 6-8 Mart Linux’a Giriş Eğitimi
- 7 Mart Kuruluş Eğlencesi
- 16 Mart-4 Mayıs Adli Bilişim Eğitimi
- 27 Mart Seminer Serisi - 6-Assesco
- 11 Kasım Phyton Eğitimi
- 14 Kasım Lila Group Şirket Gezisi
- 25 Kasım OBSS Code Master
- 28 Kasım New Job Europe Semineri
- 12-13 Aralık Skydays Semineri
- SPARK Kulübü
- 26 Şubat Harat Tony Cave Söyleşisi
- 23 Mart Wordpress Eğitimi
- 19-21 Nisan University Society
- 22 Nisan Wordpress Eğitimi
- 18 Mayıs Spark Talks
- 8 Aralık Hult Prize Workshop
- 13 Aralık Teknik Gezi
- 14 Aralık Lasertag
- 18 Aralık Hult Prize Yıldız
TEDx topluluğu:
- 1 Kasım 2019TEDx Etkinliği
- Sinema Kulübü
- 11-12 Ocak Uykusuz
- 11-28 Şubat Gösterim Haftaları
- 15-16 Şubat Uykusuz
- 22-23 Şubat Uykusuz
- 4-8 Mart Haftalık Film Gösterimi
- 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Film Gösterimi
- 8-9 Mart Uykusuz
- 8 Mart-8 Nisan Kısa Film Provası
- 11 Mart-5 Nisan Üretim Atölyesi Çekim
- 11 Mart-5 Mayıs Gösterim Haftaları
- 15-16 Mart Uykusuz
- 10 Mayıs Kısa Film Seçkisi
- 22-23 Mart Uykusuz
- 29-30 Mart Uykusuz
- 29 Mart-25 Nisan Kısa Film Çekimi
- 1-5 Nisan Haftalık Film Gösterimi
- 5 Nisan-5 Mayıs Kısa Film Çekimi
- 12-13 Nisan Uykusuz
- 19-20 Nisan Uykusuz
- 29 Nisan - 10 Mayıs Yıldız Sinema Günleri
- 5-11 Mayıs Kısa Film Çekimi
- 6 - 10 Mayıs Yıldız Sinema Günleri
- 3-4 Mayıs Uykusuz
- 6 Mayıs Film Gösterimi
- 8 Mayıs Açık Hava Gösterimi
- 9 Mayıs Yıldız Sİnema Günleri
- 8-9 Kasım Uykusuz
- 11-14 Kasım Haftalık Film Gösterimi-Rock’n Roll
- 12-23 Kasım Film Çekimi
- 16 Kasım Kitap Film Etkinliği Film Gösterimi
- 18-21 Kasım Haftalık Film Gösterimi-Suç ve Suçlu Belgeselleri
- 19 Kasım Yaşar Kemal Efsanesi Film Gösterimi
- 22-23 Kasım Uykusuz
- 25-28 Kasım Hayao Miyazaki Haftası
- 2-6 Aralık Haftalık Film Gösterimi ‘Sergei Pavajanov Haftası’
- 9-12 Aralık Haftalık Film Gösterimi ‘Fantastik Türk Sineması’
- 13-14 Aralık Uykusuz
- 16-19 Aralık Haftalık Film Gösterimi ‘Kötülüğün Sıradanlığı’
- Sosyal Sorumluluk Kulübü
- 12-13 Ocak Sağlıklı Gelecek Projesi Eğitimi
- 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
- 9 Mart Kulüp Kahvaltısı
- 17 Mart Kulüp Pikniği
- 25-29 Mart Ortabahçe Röportaj
- 16 Nisan Karaoke
- 18-19 Nisan Yıldız Farkındalık Günleri
Sosyal Sorumluluk Kulübüne bağlı topluluklar:
- LÖSEV Topluluğu
- 29 Nisan - 8 Mayıs Gıda Yardım Kampanyası
- Genç Kadın ve Girişim topluluğu
- Değerler Eğitimi topluluğu
- 18 Mart Şiir Dinletisi
- 13 Kasım Yazılım Desteği
- 20 Kasım-25 Aralık Yazılım Desteği
- 2 Aralık Değerli Sohbetler
- Spor Kulübü
- 4 Mart - 31 Mayıs Yoga Etkinliği
- 8 Mart Kadınlar Futbol Turnuvası
- 18-27 Mart Eğitim Fakültesi Futbol Turnuvası
- 21 Mart Engel Yok
- 26-27 Mart Workshop
- 28 Mart Güvenlik Konferansı
- 28 Mart-1 Temmuz Parkour Antrenmanı
- 21 Nisan Ampute Futbol Maçı
- 22 Nisan Spoyfest’19
- 24-26 Nisan Sporfest’19 Bahar
Spor Kulübüne bağlı topluluklar:
- Kickbox
- UNİFEB
- ULTRASLAN
- UNİBJK
- Trabzonsporlular
- 8 Aralık Poyrazlar Hamsi Festivali
- Frizbi
- Savunma Sanatları – Wushu
- 21 Şubat-30 Haziran Eğitim
- Dans
- Krav Maga
- 23 Şubat Tanıtım Dersi
- 24 Şubat - 18 Mayıs Eğitim
- 4 Mayıs Kişisel Savunma Eğitimi ve Antrenmanı
j. Kürek
- 11 Ocak Tanışma Etkinliği
k. Oryantiring
- 23 Şubat Oryantiring Yarışması
- 1 Mart Oryantiring Eğitimi
- 27 Nisan Oryantiring Eğitimi
l. Parkur
- 2 Şubat - 20 Haziran Eğitim
- 20 Aralık - 20 Haziran 2020 Antrenman
m. Langırt
- 1 Mart Tanışma Turnuvası
- 6-18 Mart Langırt Günleri ve Kursları
- Wing-Chun
- 7 Aralık Bandai Shin Kenpo’da Öz Savunma Teknikleri
- Yıldız Teker
- 28 Kasım-31 Aralık Antrenman
- Sualtı Sporları Kulübü
- 23 Şubat Kulüp Kahvaltısı
- 5-8 Mart, 9-10 Mart 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi
- 11 Mart 1 Yıldız Dalıcı Teorik Sınavı
- 12 Mart 1 Yıldız Dalıcı Pratik Eğitimi
- 17-19 Mart 1 Yıldız Dalıcı Pratik Eğitimi
- 26 Mart Havuz Eğitimi
- 15-18 Kasım Kaş Gezisi
- 13-16 Aralık Kaş Dalışı
- Tarih ve Medeniyet Kulübü
- 16 Mart Çanakkale Mahşeri
- 23 Kasım Genç Türkiye Kongresi
Tarih ve Medeiyet Kulübüne bağlı Topluluklar
- Yeniler Topluluğu
- 9 Aralık Milli Teknoloji Hamlesi
- 18 Aralık Medeniyet Tasavvurumuz
- Tasarım Kulübü
- 22 Mart Atölye Çalışması
- 28 Mart Ofis Geizisi / Aboutblank
- 12-14 Nisan Reshelter Workshop
- 8 Mayıs Mimarlık Yarışmalarında ‘’YAPMA’’ üzerine panel
- 9 Mayıs Tasarım Konuşmaları
- Teknik Elemanlar Kulübü
- 11 Mayıs Yıldızlılar Gecesi ve İftar Programı
- 15 Aralık Yıltek Mentorlarıyla Buluşuyor
Teknik Elemanlar Kulübüne Bağlı Topluluklar
- Etik Topluluğu
- Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
- Tiyatro Kulübü
- 7 Mart Oyun Gösterimi
- 29 Mart Oyun Gösterimi
- 1-6 Mayıs Sabahlama Programı
- 6-12 Mayıs Sabahlama Programı
- 2 Mayıs - 2 Haziran Kısa Oyun Provaları
- 30 Nisan - 4 Haziran Albay Kuş Oyun Provaları
- 25-26 Nisan Çatı Sabahlama Provası
- 16 Mayıs Oyun Sunumu
- 19 Kasım Albay Kuş Oyun Gösterimi
- 22 Kasım 444 Oyun Gösterimi
- 26 Kasım Albay Kuş Oyun Gösterimi
- 28 Kasım 444 Oyun Gösterimi (Beyoğlu)
- 3 Aralık Albay Kuş Oyun Gösterimi (Cihangir)
- 9-14 Aralık Kış Festivali
- 17 Aralık 444 Oyun Gösterimi (Kulüp Odası)
- Türk Musikisi Kulübü
- 24 Nisan Bahar Konseri
- Uluslararası Staj Değişim Kulübü (USDK)
- 13 Kasım İngilizce Konuşma Eğitimi
- Uluslararası Öğrenci Kulübü
- 15 Mart Tanışma Buluşması
- 15 Nisan - 1 Mayıs Yıldız Dünya Kupası
- 30 Nisan - 2 Mayıs Uluslararası Öğrenci Festivali
- 2-3 Mayıs Uluslararası Öğrenci konferansı
- 9 Kasım Tanışma Toplantısı
- 14 Kasım Çay Muhabbeti
- 18 Kasım Masa Tenisi-Satranç Turnuvası
- 14 Aralık Bursa Uludağ Gezisi
- 20 Aralık Ortadoğuda Diasoralar ve Etnik Gruplar
- Yabancı Diller ve Çeviri Kulübü
- 25 Nisan TÜÇEB 8. Ulusal Çeviribilim Öğrenci Çalıştayı Katılımı
- 27 Mayıs’a kadar Fransızca Kursu
- 27 Mayıs’a kadar İngilizce Konuşma Kulübü
- 15 Kasım-21 Aralık Fransızca Kursu
- Yapı Kulübü
- 26 Şubat Melkan Tabanlıoğlu Söyleşisi
- 8 Mart Pınar Şen Söyleşisi
- 11-14 Mart Civilİstanbul’19
- 19 Nisan Murat Germen ile Söyleşi
- 19 Nisan Atilla Kemal Oğuz Söyleşisi
- 26 Nisan İlhan Bozdeniz Söyleşisi
- Yelken Kulübü
- 14-18 Mart Marmaris Uluslararası Yat Kulübü CampusCup’19
- Yeşilay Kulübü
- 23 Şubat Kulüp Kahvaltısı
- 8 Mart Sağlığa Pedalla
- 2 Nisan Minimum Bağımlılık Maksimum Hayat-TBM Semineri
- 19 Nisan Benim Kulübüm Yeşilay
- 23 Nisan Bahar Pikniği
- 11 Aralık Telefonu Bırak Hayatı Bırakma
- 13-16 Aralık Benim Kulübüm Yeşilay
Yeşilay kulübüne bağlı topluluklar:
- Bağımlılıkla Mücadele topluluğu
- Yıldız Erasmus Kulübü
- 8-10 Şubat Section Presidents Meeting
- 23-24 Mart ESN 101
- 28 Kasım Psikoloji ve Sağlık Semineri
- Zekâ ve Akıl Oyunları Kulübü
- 15 Kasım Mangala Oyunu Öğretimi
- 11 Aralık Telefonu Bırak Hayatı Bırakma
- Uzay ve Aviyonik Sistemler Kulübü
-Kias Topluluğu
- 27 Mart Söyleşi