2019 YILI FAALİYETLERİMİZ

 

2019 KULÜPLER VE TOPLULUKLAR FAALİYETLER

 

  1. 1002 Şiir ve Masal Kulübü 
  • 21 Şubat Canan Tan Söyleşisi ve İmza Günü
  • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
  • 4 Nisan 1002. Gece
  • 11 Nisan Azra Kohen Söyleşisi ve İmza Günü
  1. Alternatif Enerjili Sistemler Kulübü (AESK)
  • 4 Mayıs Genel Kurul
  • 14-19 Eylül TÜBİTAK Elektrikli Araç Yarışması
  • 5 Ekim Tanışma Toplantısı
  1. Astronomi Kulübü
  • 18 Mart Yıldız Geceleri
  • 21 Mart Astrofizik Semineri
  • 1-5 Nisan Yıldızlı Geceler
  • 12-15 Nisan Astrofotoğrafçılık ve Gözlem Gecesi
  • 25 Nisan Gözlem Gecesi
  • 30 Mayıs Gözlem Gecesi
  • 16 Temmuz Yıldızlı Geceler
  • 11 Kasım Merkür Gözlemi
  1. BEST Kulübü (Board of European Students of Technology)
  • 12 Ocak Eğitim Etkinliği
  • 9-10 Şubat Mild Local Group Assembly
  • 4 Mart - 30 Nİsan HBEC
  • 9 Mart PR Marketing-FR Introductory Eğitimi
  • 5-9 Mart BSE Development SIM
  • 12-20 Mart EBEC
  • 22-24 Mart EBEC
  • 12-14 Mart Motivational Weekend
  • 12-14 Nisan Motivational Weekend
  • 11 Haziran Short Intense Meeting
  • 16-24 Haziran BEST Course
  • 16-24 Haziran They C me programin they lovin
  • 25-27 Ekim Motivasyon Eğitim Haftasonu
  • 23-24 Kasım BEST İstanbul Yıldız Eğitim Haftasonu
  • 20-21 Aralık Şirket Eğitimi
  • 29 Aralık - 3 Ocak 2020 Avrupa Mühendislik Öğrencileri Kültürel Değişim Etkinliği
  1. Bilim Kurgu ve Fantastik Kulübü (BKFK)
  • 16-17 Mart YILDIZCON
  • 3-5 Nisan Pac-Man ve Kutu Oyunları
  • 13 Nisan FRP 201
  • 3 Ekim Kutu Oyunu Festivali
  • 21 Kasım Boardgame Akşamı
  1. Bilim ve Matematik Kulübü
  • 14 Mart Pi Günü
  • 21 Mart Belgesel Gösterimi

Bilim ve Matematik Kulübüne Bağlı Topluluklar:

  1. Bilim Ofisi Topluluğu
  • 20 Aralık Bilim Günleri Ders 1
  1. Bisiklet Kulübü
  • 9 Mart Heybeliada Turu
  • 23 Kasım Belgrad Ormanı Turu
  1. Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü (BİYOGEN)
  • 8 Mart TUBİTAK MAM Teknik Gezisi
  • 20 Mart 5. Genetik Günleri
  • 21 Mart Mikroamfi Sunumu
  • 25 Mart YTÜ Merkez Laboratuvarı Teknik Gezisi
  • 29 Eylül Tanışma Kahvaltısı
  • 2 Ekim Tanışma Toplantısı
  • 18 Ekim Biyoteknoloji V3
  • 26 Kasım DNA Lab. Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi Gezisi
  • 5 Aralık Yeditepe Genetik ve Miyomühendislik Laboratuvarları Gezisi
  1. Çevre Kulübü (YTÜÇEV)
  • 15-16 Mart ULUÇEK’19
  • 25 Mart Yeşil Sektör Konferansı
  • 24-25 Nisan Çevre Şenliği
  • 27-28 Nisan Young Summit’19
  • 23 Kasım Şinasi Yelkenci ile Kumsalda Çöp Toplama
  • 5 Aralık Kompost Atölyesi
  1. Çocuk ve Eğitim Kulübü (ÇEK)
  • 3-10 Şubat Güler Yüzler Sosyal Sorumluluk Projesi
  • 21 Mart-16 Mayıs Adalet Anaokulu Ziyaretleri
  • 18-24 Nisan Umut Işığı
  • 4 Mayıs Yıldızlılar Buluşuyor
  • 22 Ekim - 30 Haziran 2020 İşaret Dili Eğitimi
  • 15 Kasım29 Mayıs 2020 Zihinsel Engelliler Derneği Ziyareti
  1. Dağcılık Kulübü
  • 18 Şubat - 30 Mayıs Teorik Ders
  • 21 Şubat Reel Rock’13 Film Gösterimi
  • 12 Mart-1 Mayıs Teorik Ders
  • 30 Mart İp İnişi Pratik Faaliyeti
  • 8 Mayıs Dağcılık Etiği
  • 28 Haziran - 6 Temmuz Trans Aladağlar Faaliyeti
  • 23 Eylül Teorik Bilgiler Değerlendirme Sınavı
  • 8 Ekim Tanışma Toplantısı
  • 9 Ekim Tanışma Kahvaltısı
  • 31 Ekim-2 Şubat 2020 Teorik Ders
  • 20 Aralık Teorik Ders
  1. Dijital Oyun Geliştirme ve Dijital Oyunculuk Kulübü (DOGDOK)
  • 28 Şubat - 28 Mayıs Unity Eğitimi
  • 30 Mart Java, Android Eğitimi
  • 24 Nisan Peak Games Teknik Gezisi
  • 25 Nisan Digital Gaming Day
  • 2 Ekim - 30 Aralık Unity Oyun Geliştirme Eğitimi
  • 3 Ekim 3D Modelleme Eğitimi
  • 15 Kaım NetMarble Teknik Gezisi
  • 3 Aralık sahibinden.com Teknik Gezisi
  1. Dil Atölyesi Kulübü
  • 20 Şubat-1 Haziran Metoloji ve TÜBİTAK Projeleri Eğitimi
  • 14 Mart-6 Haziran İşaret Dili Eğitimi
  • 14-15 Mayıs Kültür Günleri
  1. Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Kulübü (EBİLTEK)
  • 9-15 Aralık Kodlama Saati
  • 20 Aralık Lego Teknik Gezi
  1. Ekonomi Kulübü
  • 21 Şubat Yeni Nesil Okul Gezisi
  • 27 Şubat 2019 Yılında Ekonomide Beklentiler Konferansı
  • 4 Mart Ekonomik Filmler
  • 6 Mart Proje Hazırlama Eğitimi
  • 12 Mart Mezunlar Kampüste
  • 26 Mart Brexit Gündemi
  • 7 Mayıs Uluslararası Ticaret Çatışmaları
  • 14 Mayıs Uluslararası Ticaret Çatışması
  • 18 Eylül - 30 Haziran 2020 Yıldız Dönüşüyor
  • 17 Ekim Workshop
  • 18 Kasım Akıllı Algoritmalar
  • 21-28 Kasım Borsada İşlem Nasıl Yapılır
  • 10 Aralık Mezunlar Kampüste
  • 12 Aralık PWC Ofis Gezisi
  1. Elektrik Tesisleri Kulübü
  • 25 Şubat-10 Haziran Python Eğitimi
  • 7 Mart TEİAŞ 1. Bölge Müdürlüğü Teknik Gezisi
  1. ElliyeYetmiş Kulübü
  • 2 Mayıs Mimarlar Ne Der?
  1. Farkındalık ve Ombudsmanlık Kulübü
  1. Fizik Kulübü
  • 7 Mart Tanışma Toplantısı
  • 28 Mart Tartışma Günü
  • 15 Nisan TÜBİTAK MAM Gezisi
  • 2 - 3 Mayıs Fizik Günleri
  1. Fotoğraf Kulübü (FOK)
  • 20 Mart Stüdyo Eğitimi
  • 17 Nisan Stüdyo Eğitimi
  • 30 Eylül Tanışma Toplantısı
  • 17-31 Ekim Temel Fotoğraf Eğitimi
  • 25 Kasım-4 Aralık İğneada Kamera Atölyesi
  • 14 Aralık Sergi Gezmesi
  • 20 Aralık Fotoğraf Konuşması
  1. Gemi ve Denizcilik Kulübü (GEMDEK)
  • 2 Ekim Sedef Tersanesi Teknik Gezi
  • 9 Ekim Denizin Yıldızları
  • 24 Ekim İstanbul Tersanesi Teknik Gezi
  • 11 Aralık Tersan Teknik Gezisi
  1. Genç Kariyer ve Gelişim Kulübü
  • THY Mental Talks Take Off
  • 9-10 Kasım Anıtkabir Ziyareti
  1. Gezi ve Kampçılık Kulübü (GEKA)
  • 21 Şubat 3. Yaş Günü Etkinliği
  • 24 Şubat Kahvaltı
  • 9-10 Mart Doğa Ana Kampı
  • 13 Mart Çağla Pektaş İle Söyleşi
  • 16-17 Mart Hacıllı Kampı
  • 27-28 Mart GÖÇEBE
  • 19-22 Nisan Kırklareli Hacıköy Kampı
  • 10-11 Mayıs Davutpaşa Kampı
  • 4-5 Ekim Camping101
  • 16-17 Ekim Unitra
  • 23 Ekim Otostop Eğitimi
  • 26-29 Ekim Geleneksel İğneada Kampı
  • 17 Kasım Anadolu Kavağı Gezisi
  • 23-24 Kasım Karacabey Kampı
  1. Girişimcilik Kulübü -30
  • 7 Mart Şirket Kurma Eğitimi
  • 17 Nisan Çuvalladık
  • 18 Nisan StartUp MockUp Ön Elemeleri
  • 22 Nisan Girişimciliğin Geleceğe Zirvesi
  • 26 Nisan Start Up Watch Up
  • 7 Ekim Yemeksepeti Gezisi
  • 10 Ekim Girişimcilik101 Eğitimi
  • 10 Ekim Girişimciler İçin Finansal Okur-Yazarlık Eğitimi
  • 21 Ekim WordPress Eğitimi
  • 22 Ekim Teknopark Teknik Gezisi
  • 23 Ekim Photoshop Eğitimi
  • 10 Kasım Dolmabahçe Ziyareti
  • 12 Kasım Doğuşcan Oto ile TeaTalk
  • 13 Kasım Photoshop Eğitimi
  • 19 Kasım Storytelling Eğitimi
  • 20 Kasım Photoshop Eğitimi
  • 26 Kasım Global Girişimcilik Günü
  • 27 Kasım Photoshop Eğitimi
  • 14-15 Aralık Sosyal Girişimcilik Ideathon’u
  • 18 Aralık Photoshop Eğitim

Girişimcilik Kulübüne bağlı topluluklar:

  1. Kreatifbiri Topluluğu
  • 22 Nisan CreativEvolution #1
  1. Gelişim ve İnovasyon topluluğu
  • 27 Mart Bağzıları Müzik Grubu Söyleşisi
  • 25 Nisan İş Batırma Hikayeleri
  • 4 Mayıs Haber Türk Kanalı’nda Söyleşi
  • 26 Eylül Tanışma Toplantısı
  • 1-3 Ekim Gelişim Günleri
  • 7-11 Ekim Temiz Yürüyüş
  • 15-17 Ekim İnovasyon Günleri
  • 29 Ekim Bayram Havası
  • 30 Ekim HaberTürk Bayram Havası Söyleşisi
  1. Gıda ve Sağlıklı Beslenme Kulübü
  • 20 Şubat Coco Cola Fabrikası Teknik Gezisi
  • 12 Mart Girişimcilik Söyleşileri
  • 16 Mayıs Pakmaya Teknik Gezi
  • 30 Eylül Efes Teknik Gezisi
  • 16 Ekim Dünya Gıda Günü Konferansı
  • 22 Ekim Mesleğimizi Tanıyoruz Konferansı
  • 23 Ekim Yayla Bakliyat Ürün Dağıtımı
  • 24 Ekim Kariyer Söyleşileri 1
  • 4 Kasım Lezzetin Duyusal Keşfi
  • 22 Kasım İstanbul Halk Ekmek Gezisi
  1. Hayvan Hakları Kulübü (HAYHAK)
  • 21 Şubat Encander Gezisi
  • 21 Şubat - 24 Mayıs Yıldız Dönüşüyor
  • 22 Mart Veganizm Hayvan Özgürlüğü

 

  • 28 Mart Hayvan Özgürlüğüne Giriş-Veganizm
  • 24 Nisan Umut Ödülleri Töreni
  • 4 Mayıs Fobi Pikniği
  • 12 Ekim Tanışma Kahvaltısı
  • 31 Ekim Yedikule Hayvan Barınağı Ziyareti
  • 18 Kasım Barınak Ziyareti
  • 26 Kasım Köpek Film Gösterimi
  • 26 Kasım Yıldız Dönüşüyor
  • 21 Aralık Geleneksel Karaoke
  1. IEEE Kulübü
  • 16 Mart YTU Code
  • 23 Mart YTU Code
  • 30 Mart CS Code Eğitimi
  • 18 Nisan Yıldızlı Projeler Yarışması Finali
  • 22-26 Nisan CAS Komite Çalışması
  • 20 Nisan Ytü Code Programlamaya Giriş
  • 26 Nisan Dünya Pilotlar Günü Kutlaması/Gökyüzü Efsaneleri
  • 16-17 Haziran Tecrübe Aktarım Kampı
  • 18-29 Haziran MateRov 2019
  • 15 Kasım Game Night
  • 21 Kasım Mobil Uygulama Eğitimi
  • 21 Kasım Tübitak Bilgem Gezi
  • 23-24 Kasım Proglamlamaya Giriş Eğitimi-Java
  • 16 Aralık İş Mülakatı Eğitimi
  • 17 Aralık Renault Söyleşisi
  1. İşletme Kulübü
  • 7 Ocak Mavi Kapak Toplama Kutusu
  • 25 Şubat Cem Yılmaz Söyleşisi
  • 28 Şubat - 3 Mart Antalya Köy Okulu Ziyareti
  • 13-14 Mart Digital Z
  • 20-28 Mart Kariyer Panayırı
  • 27 Mart Bağzıları Müzik Grubu Söyleşisi
  • 1 Nisan Ürün Festivali
  • 18-19 Nisan NostaljİK
  • 21-23 Nisan 23 Nisan Köy Okulları Projesi
  • 25 Nisan İş Batırma Hikayeleri
  • 4-5 Mayıs Kriz Yönetimi Zirvesi
  • 8-9 Mayıs Ayaküstü Kariyer
  • 21 Mayıs Ortabahçe Açık Hava Sineması
  • 30 Eylül ChillFest
  • 7 Ekim Knorr Ürün Dağıtımı
  • 10 Ekim Ece Seçkin Söyleşisi
  • 11 Ekim Geleneksel Tanışma Etkinliği
  • 18 Ekim iyzico Gezisi
  • 21 Ekim - 1 Mart 2020 İşaret Dili Eğitimi
  • 23 Ekim Doğuş Yayın Grubu Gezisi
  • 30 Ekim - 1 Kasım Just in Case
  • 18-22 Kasım CV’ni Güncelle
  • 19 Kasım Kubilay Aka Söyleşisi
  • 21 Kasım İrem Sak Söyleşisi
  • 22 Kasım BSH Gezisi
  • 17 Aralık Biz Bize Söyleşiler
  • 18 Aralık PWC Gezisi
  • 20 Aralık Photoshop Eğitimi
  • 27 Aralık Neutrogena Grafik Tasarım Eğitimi

İşletme Kulübüne bağlı topluluklar:

  1. Radyo Yıldız
  1. Jeoenformatik Kulübü
  • 1 Kasım Openstreet map Çalışmaları
  1. Kalite ve Verimlilik Kulübü (KVK)
  • 5-6 Şubat 14. International Supply Camp
  • 2 Mart Exchange with Delft Munich
  • 10 Mart KVK Akademi Hikayeleştirme Eğitimi
  • 14-15 Mart 21. Ulusal Kalite Günleri
  • 15-16 Nisan Stars Up’19
  • 18 Nisan KVK Akademi Koçluk Prensipli Liderlik ve Kişisel Marka Atölyesi
  • 24 Nisan Vaka Analizi Eğitimi
  • 2 - 3 Mayıs StarsUp
  • 11-12-13 Ekim Leaders Workshop
  • 20 Kasım İnsan Kaynakları Zirvesi
  • 22 Kasım Kariyer Tüyoları Eğitimi
  • 27-29 Kasım ESTIEM Exchange
  • 7-8 Aralık EMT Mini Genel Kurulu
  • 11 Aralık Future Booster
  • 14 Aralık TIMES Local Qualification
  • 21 Aralık EMT Vaka Analiz Yarışması Yerel Elemesi
  1. Kızılay Kulübü
  1. Kimya Teknolojileri Kulübü (KİMTEK)
  • 18 Şubat Teatalk
  • 19 Şubat Tüpraş Teknik Gezisi
  • 28 Şubat Hayat Kimya Teknik Gezisi
  • 6 Mart Kordsa Teknik Gezisi
  • 14 Mart KİMSEK’19
  • 19 Mart Teatalk
  • 19 Mart Abdiİbrahim Bio Teknik Gezi
  • 25 Mart İTÜ MOBGAM Teknik Gezisi
  • 22 Nisan TeaTalk 5
  • 25 Nisan Bilim Şenliği
  • 28 Eylül Tanışma Kahvaltısı
  • 11 Ekim Bilim İçin Destek
  • 16 Ekim TATBAK Teknik Gezi
  • 18 Ekim TeaTalk
  • 13 Kasım PharmaVision Teknik Gezisi
  • 20 Kasım Ülker Teknik Gezisi
  • 26 Kasım SORA Kozmetik Teknik Gezi
  • 29 Kasım Biyobilim
  • 4 Aralık Nobel İlaç Teknik Gezisi
  • 5 Aralık P&G Teknik Gezisi
  • 13 Aralık SELUZ Teknik Gezisi
  • 16 Aralık TeaTalk
  • 17 Aralık Nobel İlaç Teknik Gezisi

Kimya Teknolojileri Kulübüne bağlı Topluluklar;

a. Laboratuvar ve Araştırma Topluluğu

● 19 Mart Abdiibrahim Teknik Gezisi

  1. Makine Teknolojileri Kulübü (MAKTEK) 

●  5-7 Mart BEMdays

● 13 Mart World Cities Congress 2019  

● 14-17 Mart WIN Eurasia Fuari

● 6 Mayıs Feu Türkiye Techdays

● 14 Mayıs Yıldızdan Teknolojinin Merkezi Dublin’e

● 2 Temmuz Ytü Racing YTR-06 Lansman

● 23 Ekim Bosch Maktek Kalibrasyon Eğitimi

● 25 Ekim Ecodation Workshop

● 21 Kasım Makinelerin Çalışma Prensibi

Makine Teknolojileri Kulübüne bağlı topluluklar:

  1. DBF (Design Build Fly Competition) Takımı
  1. MAKTEK Yapay Zeka Topluluğu
  1. YTU Racing takımı

 

  1. Yıldız Roket Ekibi
  1. Solar Decathlon takımı
  1. Maker Grubu
  1. Malzeme Bilimleri Kulübü
  • 10-13 Ocak Kurtalan Ekspres Sosyal Sorumluluk Projesi
  • 27 Şubat Daikin Teknik Gezisi
  • 4-5 Mart Malzeme Günleri’19
  • 6 Mart Dowaksa Teknik Gezisi
  • 19 Mart Şenmak Teknik Gezisi
  • 19 Mart Neutec İlaç Teknik Gezisi
  • 11 Nisan Anadolu Döküm Teknik Gezisi
  • 15 Nisan BioSem
  • 17 Nisan Kardemir Teknik Gezisi
  • 25 Nisan Basketbol Turnuvası
  • 30 Nisan-3 Mayıs IDEF-Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı
  • 14 Mayıs Kimpur Teknik Gezisi
  • 26 Eylül Asil Çelik Teknik Gezisi
  • 17 Ekim Gripin Teknik Gezisi
  • 31 Ekim Zwick Rozell Teknik Gezisi
  • 12 Kasım Aselsan Teknik Gezisi
  • 14 Kasım Lincoln Teknik Gezisi
  • 19 Kasım Çelikel Alüminyum Teknik Gezisi
  • 21 Kasım ChemSem
  • 29 Kasım Toyota Teknik Gezisi
  • 4-7 Aralık PlastEurasia’19 Fuarı
  1. Materyal Tasarım Kulübü
  • 27 Nisan İlkokul öğrencileriyle Eğitim Materyal Tasarlama Eğitimi
  • 25 Nisan Alan Eğitiminde 6. Materyal Tasarım Yarışması Sergisi
  • 25-27 Nisan Uluslarası Alan Eğitiminde Materyal Sempozyumu
  • 12 Aralık Çamurda Hayat Vardır-Mimarlıkta Saha İmalatları
  1. MİNT (Multidisipliner İnovasyon Teknolojileri) Kulübü
  • 18 Mart-19 Nisan Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi
  • 29 Nisan - 10 Mayıs siber Güvenliğe Giriş Eğitimi
  • 24 Ekim Yapay Zeka Ve Veri Bilimi Zirvesi
  • 26-27 Ekim Mobil Güvenlik Eğitimi
  • 26 Ekim R ile Veri Bilimine Giriş
  • 16 Kasım-8 Aralık Linux ile Phyton Dili ve Edebiyatı
  • 23-24 Kasım uiPath Eğitimi
  • 11-12 Aralık Design Thinking
  1. Model Uçak Tasarım ve Eğitimi Kulübü
  • 8 Kasım-8 Aralık ATA Model Uçak Eğitimi
  • 13 Aralık ATA Model Uçak Eğitimi
  1. Motosiklet Kulübü
  • 24 Mart Enduro Arazi Sürüş Eğitimi
  • 20 Nisan Honda Teorik Eğitimi
  • 30 Nisan Motorcu Muhabbeti Söyleşi
  • 30 Eylül Asil ÖZBAY Söyleşisi
  • 14 Ekim Ekipman Ve Teorik Motosiklet Eğitimi
  1. Münazara Kulübü
  1. Müzik Kulübü
  • 18-20 Mart Yıldızlar Yarışıyor
  • 18 Kasım Akustik Konserler
  • 24 Aralık Aliyor Kınık Bateri Workshop

Müzik Kulübüne bağlı topluluklar:

  1. TEDX topluluğu
  1. Pi topluluğu
  1. Okçuluk Kulübü
  • 26 Şubat-16 Mayıs Okçuluk Eğitimi
  • 10 Mart Okçuluk Şenliği
  • 17 Mart 2. Uluslararası Çanakkale Destanı Kupası
  • 19 Mart Ok Talimi
  • 25 Mart Türk Şöleni
  • 4 - 7 Nisan Kahraman Bagatır İlkbahar Okları Türkiye Kupası
  • 11 Mayıs Üniversiteler Arası Okçuluk Yarışması
  • 14 Mayıs 3. Ruz-i Hızır Kupası Üniversiteler Arası Türk Okçuluğu Müsabakası
  • 17-21 Mayıs 2019 Gençlik Kupası Okçuluk Yarışması
  • 17 Mayıs-5 Haziran Tirkeş Yapımı
  • 16 Mayıs-4 Haziran Geleneksel Ok Yapımı
  1. Plastik Sanatlar Kulübü (PSK)
  • 7 Mayıs Sağlık Ve Kültür Gezileri
  1. Proje Geliştirme ve Teknikleri Kulübü
  • 11 Nisan-30 Mayıs Akıllı Yol Projesi
  • 22 Nisan Çevreci Tasarımlar Yarışması
  • 25 Nisan DIYCO Ahşap Kule Vinç Yarışması
  • 15 Kasım CV Hazırlama Teknikleri - ÖRKAM İşbirliğiyle
  • 18 Kasım CV Yazma ve Hazırlama Eğitimi
  • 22 Kasım İşe Alım Simülasyonu
  1. Psikolojik Danışmanlık Kulübü (PDK)
  • 27 Şubat Psikoloji Sohbetleri: Aşk
  • 6 Mart - 8 Mayıs Film Analizi
  • 14 Mart Psikoloji Üzerine Okumalar
  • 19 Nisan Atölye Günü
  • 26 Nisan Yarının Psikolojisi
  • 31 Ekim Firm Analizi
  • 26 Kasım Psikoloji Sohbetleri
  • 6 Aralık 3. Kariyer Günü
  1. Quidditch Kulübü
  • 16 Şubat Lynx-Crows Maçı
  • 23-24 Şubat Antrenman
  • 2 Mart-27 Haziran Dönemlik Maçlar
  1. Robotik ve Otomasyon Kulübü (ROK)
  • 1-5 Nisan NodeJS Eğitimi ve Uygulamaları
  • 19-20 Kasım Phyton ve Photoshop CC Eğitimi
  • 26-27 Kasım Photoshop CC ve Phyton Eğitimi
  1. Rüzgâr Enerjisi Kulübü (REK)
  • 12-13 Mart Rüzgar Günleri
  • 23 Kasım Kardeşler Makine Teknik Gezi
  1. Satranç Kulübü
  • 17-22 Mart Türkiye Üniversiteler Şampiyonası
  • 18 Kasım Satranç Turnuvası
  1. SKYLAB Kulübü
  • 26 Şubat-19 Mart Oyun Programlamaya Giriş Eğitimi
  • 28 Şubat Code Master Hackathon
  • 1 Mart Javascript ile Web Programlamaya Giriş Eğitimi
  • 6-8 Mart Linux’a Giriş Eğitimi
  • 7 Mart Kuruluş Eğlencesi
  • 16 Mart-4 Mayıs Adli Bilişim Eğitimi
  • 27 Mart Seminer Serisi - 6-Assesco
  • 11 Kasım Phyton Eğitimi
  • 14 Kasım Lila Group Şirket Gezisi
  • 25 Kasım OBSS Code Master
  • 28 Kasım New Job Europe Semineri
  • 12-13 Aralık Skydays Semineri
  1. SPARK Kulübü
  • 26 Şubat Harat Tony Cave Söyleşisi
  • 23 Mart Wordpress Eğitimi
  • 19-21 Nisan University Society
  • 22 Nisan Wordpress Eğitimi
  • 18 Mayıs Spark Talks
  • 8 Aralık Hult Prize Workshop
  • 13 Aralık Teknik Gezi
  • 14 Aralık Lasertag
  • 18 Aralık Hult Prize Yıldız
  1. Sinema Kulübü
  • 11-12 Ocak Uykusuz
  • 11-28 Şubat Gösterim Haftaları
  • 15-16 Şubat Uykusuz
  • 22-23 Şubat Uykusuz
  • 4-8 Mart Haftalık Film Gösterimi
  • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Film Gösterimi
  • 8-9 Mart Uykusuz
  • 8 Mart-8 Nisan Kısa Film Provası
  • 11 Mart-5 Nisan Üretim Atölyesi Çekim
  • 11 Mart-5 Mayıs Gösterim Haftaları
  • 15-16 Mart Uykusuz
  • 10 Mayıs Kısa Film Seçkisi
  • 22-23 Mart Uykusuz
  • 29-30 Mart Uykusuz
  • 29 Mart-25 Nisan Kısa Film Çekimi
  • 1-5 Nisan Haftalık Film Gösterimi
  • 5 Nisan-5 Mayıs Kısa Film Çekimi
  • 12-13 Nisan Uykusuz
  • 19-20 Nisan Uykusuz
  • 29 Nisan - 10 Mayıs Yıldız Sinema Günleri
  • 5-11 Mayıs Kısa Film Çekimi
  • 6 - 10 Mayıs Yıldız Sinema Günleri
  • 3-4 Mayıs Uykusuz
  • 6 Mayıs Film Gösterimi
  • 8 Mayıs Açık Hava Gösterimi
  • 9 Mayıs Yıldız Sİnema Günleri
  • 8-9 Kasım Uykusuz
  • 11-14 Kasım Haftalık Film Gösterimi-Rock’n Roll
  • 12-23 Kasım Film Çekimi
  • 16 Kasım Kitap Film Etkinliği Film Gösterimi
  • 18-21 Kasım Haftalık Film Gösterimi-Suç ve Suçlu Belgeselleri
  • 19 Kasım Yaşar Kemal Efsanesi Film Gösterimi
  • 22-23 Kasım Uykusuz
  • 25-28 Kasım Hayao Miyazaki Haftası
  • 2-6 Aralık Haftalık Film Gösterimi ‘Sergei Pavajanov Haftası’
  • 9-12 Aralık Haftalık Film Gösterimi ‘Fantastik Türk Sineması’
  • 13-14 Aralık Uykusuz
  • 16-19 Aralık Haftalık Film Gösterimi ‘Kötülüğün Sıradanlığı’
  1. Sosyal Sorumluluk Kulübü
  • 12-13 Ocak Sağlıklı Gelecek Projesi Eğitimi
  • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
  • 9 Mart Kulüp Kahvaltısı
  • 17 Mart Kulüp Pikniği
  • 25-29 Mart Ortabahçe Röportaj
  • 16 Nisan Karaoke
  • 18-19 Nisan Yıldız Farkındalık Günleri

Sosyal Sorumluluk Kulübüne bağlı topluluklar:

  1. LÖSEV Topluluğu
  • 29 Nisan - 8 Mayıs Gıda Yardım Kampanyası
  1. Genç Kadın ve Girişim topluluğu
  1. Değerler Eğitimi topluluğu
  • 18 Mart Şiir Dinletisi
  • 13 Kasım Yazılım Desteği
  • 20 Kasım-25 Aralık Yazılım Desteği
  • 2 Aralık Değerli Sohbetler
  1. Spor Kulübü
  • 4 Mart - 31 Mayıs Yoga Etkinliği
  • 8 Mart Kadınlar Futbol Turnuvası
  • 18-27 Mart Eğitim Fakültesi Futbol Turnuvası
  • 21 Mart Engel Yok
  • 26-27 Mart Workshop
  • 28 Mart Güvenlik Konferansı
  • 28 Mart-1 Temmuz Parkour Antrenmanı
  • 21 Nisan Ampute Futbol Maçı
  • 22 Nisan Spoyfest’19
  • 24-26 Nisan Sporfest’19 Bahar

Spor Kulübüne bağlı topluluklar:

  1. Kickbox
  2. UNİFEB
  3. ULTRASLAN
  4. UNİBJK
  5. Trabzonsporlular
  • 8 Aralık Poyrazlar Hamsi Festivali
  1. Frizbi
  2. Savunma Sanatları – Wushu
  • 21 Şubat-30 Haziran Eğitim
  1. Dans
  2. Krav Maga
  • 23 Şubat Tanıtım Dersi
  • 24 Şubat - 18 Mayıs Eğitim
  • 4 Mayıs Kişisel Savunma Eğitimi ve Antrenmanı

j. Kürek

  • 11 Ocak Tanışma Etkinliği

k. Oryantiring

  • 23 Şubat Oryantiring Yarışması
  • 1 Mart Oryantiring Eğitimi
  • 27 Nisan Oryantiring Eğitimi

l. Parkur

  • 2 Şubat - 20 Haziran Eğitim
  • 20 Aralık - 20 Haziran 2020 Antrenman

m. Langırt

  • 1 Mart Tanışma Turnuvası
  • 6-18 Mart Langırt Günleri ve Kursları
  • Wing-Chun
  • 7 Aralık Bandai Shin Kenpo’da Öz Savunma Teknikleri
  • Yıldız Teker
  • 28 Kasım-31 Aralık Antrenman
  1. Sualtı Sporları Kulübü
  • 23 Şubat Kulüp Kahvaltısı
  • 5-8 Mart, 9-10 Mart 1 Yıldız Dalıcı Teorik Eğitimi
  • 11 Mart 1 Yıldız Dalıcı Teorik Sınavı
  • 12 Mart 1 Yıldız Dalıcı Pratik Eğitimi
  • 17-19 Mart 1 Yıldız Dalıcı Pratik Eğitimi
  • 26 Mart Havuz Eğitimi
  • 15-18 Kasım Kaş Gezisi
  • 13-16 Aralık Kaş Dalışı
  1. Tarih ve Medeniyet Kulübü
  • 16 Mart Çanakkale Mahşeri
  • 23 Kasım Genç Türkiye Kongresi

Tarih ve Medeiyet Kulübüne bağlı Topluluklar

  1. Yeniler Topluluğu
  • 9 Aralık Milli Teknoloji Hamlesi
  • 18 Aralık Medeniyet Tasavvurumuz
  1. Tasarım Kulübü
  • 22 Mart Atölye Çalışması
  • 28 Mart Ofis Geizisi / Aboutblank
  • 12-14 Nisan Reshelter Workshop
  • 8 Mayıs Mimarlık Yarışmalarında ‘’YAPMA’’ üzerine panel
  • 9 Mayıs Tasarım Konuşmaları
  1. Teknik Elemanlar Kulübü
  • 11 Mayıs Yıldızlılar Gecesi ve İftar Programı
  • 15 Aralık Yıltek Mentorlarıyla Buluşuyor

Teknik Elemanlar Kulübüne Bağlı Topluluklar

  1. Etik Topluluğu
  • Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
  1. Tiyatro Kulübü
  • 7 Mart Oyun Gösterimi
  • 29 Mart Oyun Gösterimi
  • 1-6 Mayıs Sabahlama Programı
  • 6-12 Mayıs Sabahlama Programı
  • 2 Mayıs - 2 Haziran Kısa Oyun Provaları
  • 30 Nisan - 4 Haziran Albay Kuş Oyun Provaları
  • 25-26 Nisan Çatı Sabahlama Provası
  • 16 Mayıs Oyun Sunumu
  • 19 Kasım Albay Kuş Oyun Gösterimi
  • 22 Kasım 444 Oyun Gösterimi
  • 26 Kasım Albay Kuş Oyun Gösterimi
  • 28 Kasım 444 Oyun Gösterimi (Beyoğlu)
  • 3 Aralık Albay Kuş Oyun Gösterimi (Cihangir)
  • 9-14 Aralık Kış Festivali
  • 17 Aralık 444 Oyun Gösterimi (Kulüp Odası)
  1. Türk Musikisi Kulübü
  • 24 Nisan Bahar Konseri
  1. Uluslararası Staj Değişim Kulübü (USDK)
  • 13 Kasım İngilizce Konuşma Eğitimi
  1. Uluslararası Öğrenci Kulübü
  • 15 Mart Tanışma Buluşması
  • 15 Nisan - 1 Mayıs Yıldız Dünya Kupası
  • 30 Nisan - 2 Mayıs Uluslararası Öğrenci Festivali
  • 2-3 Mayıs Uluslararası Öğrenci konferansı
  • 9 Kasım Tanışma Toplantısı
  • 14 Kasım Çay Muhabbeti
  • 18 Kasım Masa Tenisi-Satranç Turnuvası
  • 14 Aralık Bursa Uludağ Gezisi
  • 20 Aralık Ortadoğuda Diasoralar ve Etnik Gruplar
  1. Yabancı Diller ve Çeviri Kulübü
  • 25 Nisan TÜÇEB 8. Ulusal Çeviribilim Öğrenci Çalıştayı Katılımı
  • 27 Mayıs’a kadar Fransızca Kursu
  • 27 Mayıs’a kadar İngilizce Konuşma Kulübü
  • 15 Kasım-21 Aralık Fransızca Kursu
  1. Yapı Kulübü
  • 26 Şubat Melkan Tabanlıoğlu Söyleşisi
  • 8 Mart Pınar Şen Söyleşisi
  • 11-14 Mart Civilİstanbul’19
  • 19 Nisan Murat Germen ile Söyleşi
  • 19 Nisan Atilla Kemal Oğuz Söyleşisi
  • 26 Nisan İlhan Bozdeniz Söyleşisi
  1. Yelken Kulübü
  • 14-18 Mart Marmaris Uluslararası Yat Kulübü CampusCup’19
  1. Yeşilay Kulübü
  • 23 Şubat Kulüp Kahvaltısı
  • 8 Mart Sağlığa Pedalla
  • 2 Nisan Minimum Bağımlılık Maksimum Hayat-TBM Semineri
  • 19 Nisan Benim Kulübüm Yeşilay

 

  • 23 Nisan Bahar Pikniği
  • 11 Aralık Telefonu Bırak Hayatı Bırakma
  • 13-16 Aralık Benim Kulübüm Yeşilay

Yeşilay kulübüne bağlı topluluklar:

  1. Bağımlılıkla Mücadele topluluğu
  1. Yıldız Erasmus Kulübü
  • 8-10 Şubat Section Presidents Meeting
  • 23-24 Mart ESN 101
  • 28 Kasım Psikoloji ve Sağlık Semineri
  1. Zekâ ve Akıl Oyunları Kulübü
  • 15 Kasım Mangala Oyunu Öğretimi
  • 11 Aralık Telefonu Bırak Hayatı Bırakma
  1. Uzay ve Aviyonik Sistemler Kulübü

-Kias Topluluğu

  • 27 Mart Söyleşi